YITH WooCommerce Wishlist - en to pl_PL translation catalogue (66 entries)

en: Wishlist
pl_PL: Obserwowane

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Colors
pl_PL: Kolor

en: Plugin Documentation
pl_PL: Dokumentacja wtyczki

en: Get Support and Pro Features
pl_PL: Uzyskaj wsparcie i funkcje Pro

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Enable YITH Wishlist
pl_PL: Włącz YITH Listy życzeń

en: Default wishlist title
pl_PL: Tytuł domyślny

en: My wishlist on %s
pl_PL: Moja lista życzeń: %s

en: Wishlist Page
pl_PL: Obserwowane

en: Position
pl_PL: Pozycja meczowa

en: You can add the button in variable products only after the "Add to Cart" button or using the shortcode [yith_wcwl_add_to_wishlist].
pl_PL: Na produktach zmiennych można dodać to tylko po "Dodaj do koszyka" lub użyj shortcode [yith_wcwl_add_to_wishlist].

en: After thumbnails
pl_PL: Za miniaturami

en: After summary
pl_PL: Po podsumowaniu

en: Use shortcode
pl_PL: Użyj shortcode

en: Redirect to cart
pl_PL: Przekieruj do koszyka

en: Redirect to cart page if "Add to cart" button is clicked in the wishlist page.
pl_PL: Przekierowanie do koszyka,po przycisku "Dodaj do koszyka" na stronie listy życzeń.

en: Remove if added to the cart
pl_PL: Usuń jeśli dodane do koszyka

en: Browse Wishlist
pl_PL: Przeglądaj listę życzeń

en: The product is already in the wishlist!
pl_PL: Produkt jest już na liście życzeń!

en: Add to Cart
pl_PL: Dodaj do koszyka

en: Show Unit price
pl_PL: Pokaż cenę jednostkową

en: Styles
pl_PL: Style CSS

en: Use buttons
pl_PL: Użyj przyciski

en: Custom CSS
pl_PL: Własny CSS

en: Use theme style
pl_PL: Użyj styl szablonu

en: "Add to Wishlist" icon
pl_PL: Ikon "Dodaj do listy życzeń"

en: Add an icon to the "Add to Wishlist" button
pl_PL: Dodaj ikona do przycisku "Dodaj do listy życzeń"

en: "Add to Cart" icon
pl_PL: Ikon "Dodaj do koszyka"

en: Add an icon to the "Add to Cart" button
pl_PL: Dodaj ikona do przycisku "Dodaj do koszyka"

en: Share on Facebook
pl_PL: Udostępnij na Facebooku

en: Tweet on Twitter
pl_PL: Poleć na Twitterze

en: Show "Tweet on Twitter" button
pl_PL: Wyświetlaj oficjalny widżet Twitter Embedded Timeline

en: Pin on Pinterest
pl_PL: Poleć na Pintereście

en: Share on Google+
pl_PL: Udostępnij na Googl+

en: Background
pl_PL: Tło

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Border
pl_PL: Ramka

en: Headers
pl_PL: Nagłówki

en: Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Product correctly added to cart
pl_PL: Produkt dodany do koszyka

en: Share on:
pl_PL: Udostępnij na:

en: Select options
pl_PL: Personalizuj

en: email
pl_PL: e-mail

en: Product successfully removed.
pl_PL: Produkt został usunięty.

en: Error. Unable to remove the product from the wishlist.
pl_PL: Błąd. Nie można usunąć produktu z listy życzeń.

en: No products were added to the wishlist
pl_PL: Nie dodano żadnych produktów do listy życzeń

en: Email
pl_PL: Adres mailowy

en: Edit title
pl_PL: Edytuj tytuł

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Product Name
pl_PL: Nazwa produktu

en: Unit Price
pl_PL: Cena

en: Stock Status
pl_PL: Stan magazynowy

en: Remove this product
pl_PL: Usuń

en: Free!
pl_PL: Darmowe!

en: Out of Stock
pl_PL: Wyprzedane

en: In Stock
pl_PL: Dostępny

en: Added on : %s
pl_PL: Dodano %s temu

en: Move
pl_PL: Przenieś

en: Shared
pl_PL: Udostępniony

en: Private
pl_PL: Prywatny

en: Public
pl_PL: Publiczny

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Add the selected products to the cart
pl_PL: Dodaj wybrane produkty do koszyka

en: Ask for an estimate
pl_PL: Poproś o oszacowanie kosztów
