Meta Box Script For WordPress - en to sv translation catalogue (10 entries)

[ctx: file upload]
en: Delete
sv: Radera

en: Error: Cannot delete file
sv: Fel: Kan inte radera filen

[ctx: file upload]
en: + Add new file
sv: + Lägg till ny fil

[ctx: image upload]
en: Delete
sv: Radera

[ctx: image upload]
en: Edit
sv: Redigera

[ctx: image upload]
en: + Add new image
sv: + Lägg till ny bild

[ctx: image upload]
en: Drop images here
sv: Släpp bilder här

[ctx: image upload]
en: or
sv: eller

[ctx: image upload]
en: Select Files
sv: Välj filer

[ctx: image upload]
en: Allowed Image Files
sv: Tillåtna bildformat
