Meta Box Script For WordPress - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Please correct the errors highlighted below and try again.
tr: Lütfen işaretlenmiş alanları düzeltin ve tekrar deneyin.

en: Select Files
tr: Dosya Seç

[ctx: file upload]
en: Select or Upload Files
tr: Seç veya Dosya Yükle

[ctx: file upload]
en: Delete
tr: Sil

[ctx: file upload]
en: Edit
tr: Düzenle

en: Select
tr: Seç

en: You may only upload maximum %d file
tr: Yükleme yapabileceğiniz maksimum dosya sayısı %d dır

en: You may only upload maximum %d files
tr: Yükleme yapabileceğiniz maksimum dosya sayısı %d dır

en: Error: Cannot delete file
tr: Hata: Dosya Silinemedi

[ctx: file upload]
en: Upload Files
tr: Dosya Yükleme

[ctx: file upload]
en: + Add new file
tr: + Yeni Dosya Ekle

en: Select Images
tr: Resim Seç

[ctx: image upload]
en: Select or Upload Images
tr: Seç veya Resim Yükle

[ctx: image upload]
en: Delete
tr: Sil

[ctx: image upload]
en: Edit
tr: Düzenle

[ctx: image upload]
en: Upload Images
tr: Resim Yükle

[ctx: image upload]
en: + Add new image
tr: + Yeni Resim Ekle

en: Find Address
tr: Adres Bul

[ctx: image upload]
en: Drop images here
tr: Resimi Buraya Sürükleyin

[ctx: image upload]
en: or
tr: veya

[ctx: image upload]
en: Select Files
tr: Dosya Seçin

[ctx: image upload]
en: Allowed Image Files
tr: İzin Verilen Resim Tipleri

en: Post
tr: Yazı

en: Select a %s
tr: Seç bir  %s
