Meta Box Script For WordPress - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Please correct the errors highlighted below and try again.
vi: Vui lòng sửa các lỗi dưới đây và thử lại

[ctx: file upload]
en: Delete
vi: Xóa

[ctx: file upload]
en: Edit
vi: Sửa

en: Select
vi: Chọn

en: You may only upload maximum %d file
vi: Bạn chỉ được phép upload tối đa %d file

en: You may only upload maximum %d files
vi: Bạn chỉ được phép upload tối đa %d file

en: Error: Cannot delete file
vi: Lỗi: Không xóa được file

[ctx: file upload]
en: Upload Files
vi: Tải file

[ctx: file upload]
en: + Add new file
vi: + Thêm file mới

en: Select Images
vi: Chọn hình ảnh

[ctx: image upload]
en: Select or Upload Images
vi: Chọn hoặc tải file

[ctx: image upload]
en: Delete
vi: Xóa

[ctx: image upload]
en: Edit
vi: Sửa

[ctx: image upload]
en: Upload Images
vi: Tải file

[ctx: image upload]
en: + Add new image
vi: + Thêm hình mới

en: Find Address
vi: Tìm địa chỉ

[ctx: image upload]
en: Drop images here
vi: Kéo thả hình ảnh vào đây

[ctx: image upload]
en: or
vi: hoặc

[ctx: image upload]
en: Select Files
vi: Chọn file

[ctx: image upload]
en: Allowed Image Files
vi: Các file hình ảnh được cho phép

en: Post
vi: Bài viết

en: Select a %s
vi: Chọn %s
